Toyota запатентувала динамічну доповнену реальність на лобовому склі.

Автомобільні дисплеї на лобовому склі вже давно пропонують трохи доповненої реальності, показуючи інформацію, таку як швидкість і навігація, але Toyota тепер має патент, який міг би зробити цю технологію ще більш кориснию. Японський автовиробник хоче додати можливість зображенню динамічно змінюватись, щоб інформувати водіїв про дорогу попереду.

Патент Toyota працює як звичайний дисплей для відображення приладів автомобіля на лобовому склі. Це рішення відрізняється тим, що бортовий комп’ютер аналізує кут повороту рульового колеса і швидкість; камера, що змонтована спереду автомобіля визначає смуги руху, а внутрішня камера визначає куди дивиться водій. Об’єднавши ці дані, система ппоказує інформацію на лобовому склі. Для забезпечення додаткової безпеки, розмір зображення відповідає ширині автомобіля, тому водії також знають своє розміщення на смузі. При збільшенні швидкості, дисплей переміщується вгору екрану і стає все менше, тому що людина дивиться далі вдалину.

Патент Тойоти здається неймовірно корисним і цілком реальним. Окремі компоненти для цієї технології вже існують, але ідея японських виробників використовує їх по-новому.

Підписатись

Хочете завжди першим дізнаватись останні автомобільні новини – Підпишіться!