Tesla збудують заводи в Китаї, коли попит досягне “критичної маси”

Виступаючи в четвер на міжнародному форумі в Лейпцигу, головний технічний директор Tesla Страубел сказав, що компанія зацікавлена в тому, щоб побудувати заводи в Китаї, коли попит досягне “критичної маси”. Важко сказати де лежить цей поріг, так як Китай займає 2 місце по обсягу попередніх замовлень на Model 3.

Дивіться також: В General Motors прокоментували шаленство навколо Tesla Model 3

Прокоментував заяву Страубела – Джон Макніл, який сказа, що завод у Китаї буде частиною виробничих потужностей по виробництві Model 3. У минулому році генеральний директор Елон Маск припустив, що китайський завод має з’явитися приблизно в 2019 році.

Зараз Китай активно нарощує своє виробництво електричних автомобілів, при підтримці великих державних субсидій, спрямованих на вирішення проблеми з забрудненням в країні. NextEV став найбільш відомим китайським гравцем, але Foxconn і Tencent також не відстають і хочуть увірвати собі шматок ринку.

Дивіться також: Індійська компанія Tork Motorcycles збирає кошти на електричний мотоцикл

Якщо завод по виробництву Model 3 так і залишиться тільки в Каліфорнії, то ймовірно китайські покупці будуть довше чекати свої автомобілі ніж їхні американські “брати”. Більшість іноземних компаній, що хочуть перенести свій бізнес в Китай зачасту зобов’язані співпрацювати з локальними компаніями, що в свою чергу може нести певні втрати інформаційної власності. Це для найбільш інноваційної компанії 21-го століття може бути дуже великим ризиком, так як з’явиться можливість крадіжки інтелектуальної власності, що ще збільшить конкуренцію з боку китайських виробників.

 

Підписатись

Хочете завжди першим дізнаватись останні автомобільні новини – Підпишіться!