Tesla запатентували прилад, який покращить безпеку їх батарей

“Піротехнічне відключення” звучить круто!

Не зважаючи на те, що електромобілі набирають все більшу і більшу популярність, багато споживачів мають тривожні страхи щодо безпеки літій-іонних батарей після аварії. Цим людям має стати легше, коли вони дізнаються, що Tesla прагне підвищити безпеку їх акумуляторів за допомогою “піротехнічного відключення”.

Дивіться також: Компанія Honda запатентувала двигун з варіативними циліндрами

Відповідно до патенту, “піротехнічне відключення” дозволяє розірвати електричне коло між акумулятором і двигуном, підвищуючи безпеку електричної системи. У важких ситуаціях відключення повинно переривати дуже великі струми, але це може створити електричні дуги, які необхідно усунути, щоб уникнути подальших небезпек. Важливо, щоб процес відбувався належним чином, при цьому не роблячи відключення занадто складним або дорогим в реалізації, що компанія і намагається подолати.

Пристрій включає в себе корпус з камерою згоряння і саме піротехнічний заряд в ній. Електропровід накривається кришкою з отвором для піротехнічного заряду, розриваючи контакт активізувавши його. Важливо відзначити, що заряд конфігурується так, що газ, який виділяється в процесі його згоряння пригнічує електричну дугу.

Дивіться також: Mazda запатентували новий роторний двигун

Систему можна використовувати не лише на електромобілях, так як вона може працювати і на стаціонарних електросистемах. Система дозволяє швидко відключати електросистему, керуючи при цьому дугами, що може покращити безпеку аккумуляторів, хоча ще не зрозуміло, як Tesla планує використовувати цей патент.

Підписатись

Хочете завжди першим дізнаватись останні автомобільні новини – Підпишіться!