Subaru відкликає близько 50000 своїх автомобілів і просить водіїв не сідати за кермо

Близько 50000 автомобілів від Subaru потрапили під відкликання, так як раніше цього місяця були виявлені проблеми з рульовим керуванням, а власників попросили утриматись від управління їхніми транспортними засобами, навіть задля поїздки у ремонтну майстерню, до поки неполадку не виправлять.

Дивіться також: У державному університеті Міссісіпі зробили Subaru BRZ, витрачає всього 2.35 л на 100 км

Subaru Outback

Відкликання почали, коли автовласник повідомив про проблеми з керуванням і автомобіль був відбуксирований. Потенційно проблема могла виникнути через обробку не належним чином, тому рульова колонка може зламатися. Під відкликання потрапили всього дві моделі – Legacy і Outback 2016 року випуску. В результаті поломки кермо перестає нести будь-який вплив на напрям руху автомобіля, тобто автомобіль стає повністю не керованим. На щастя ще не повідомлялося про жоден нещасний випадок пов’язаний з даною проблемою.

Subaru Legasy

У відкликання включені тільки автомобілі випущені в період з 29 лютого по 6 травня поточного року. Нові ж автомобілі цих лінійок везтимуть власника у правильному напрямку.

Дивіться також: Японський виробник подушок безпеки відкликає більше 35 мільйонів виробів

Це відкликання досить мале в порівнянні з іншими, про які ми нещодавно згадували. За нашою інформацією Subaru випустили десь 48500-53000 постраждалих транспортних засобів. Для усунення проблеми автовиробник планує зателефонувати власникам і запропонувати заміну рульової колонки на безкоштовній основі.

Дивіться також: Subaru анонсували новий SUBARU WRX, WRX STI

Так як власникам не дозволяється керувати їхніми автомобілями, то Subaru також покриватиме всі витрати на буксирування автомобіля до ремонтної майстерні або оплату механіка, який виконає заміну на місці.

Підписатись

Хочете завжди першим дізнаватись останні автомобільні новини – Підпишіться!