Nikola Motor Company – найочевидніший плагіат зі світу автотехнологій

Якщо наслідування прийняти як найвищу форму лестощів, то голова Tesla Елон Маск має бути на сьомому небі від щастя почувши про Nikola Motor Company.

Проте в той час, коли Tesla починали з одного невеликого електричного спорткара, то Nikola (ну справді, хоч би трохи оригінальності) хочуть викотити на ринок відразу два продукти Nikola One і Nikola Zero.

Дивіться також: В General Motors прокоментували шаленство навколо Tesla Model 3

Nikola One це величезна вантажівка, яка як стверджують її творці отримає неймовірні характеристики, такі як потужність в 2000 кінських сили та запас ходу – 1200 км, за рахунок потужних батарей ємністю в 320 кВт*год, яку вам ймовірно ніколи не доведеться заряджати, так як газо-турбінна установка заряджатиме їх в дорозі, система схожа як у Chevrolet Bolt. Ця вантажівка обійдеться вам у $375000, а якщо ви хочете замовити її вже зараз, то доведеться докласти ще $1500 за передзамовлення.

Nikola Zero – 520-сильний позашляховик (по типу баггі) з батареєю в 50 кВт*год, до слова від 0 до 100 він розганятиметься всього за 3 секунди. Цей “скакун” обійдеться вам в $42000, але за передзамовлення викласти доведеться в два рази менше ніж за вантажівку – $750. Жодне авто поки не існує і прототипів скоріш за все цього року ми не побачимо.

Тож що ми маємо, компанія, яка не є оригінальною по назві хоче продати вантажівку і позашляховик за $375000 і $4200, що дуже близько до вкладеннь в ці автомобілі, тому можна зробити висновок, що даний стартап вже приречений на поразку і тому не дивно, що більшість ставляться до нього скептично. Хоча все можливо, в Tesla теж багато хто не вірив.

Дивіться також: Чому німецькі автовиробники побоюються Tesla

Підписатись

Хочете завжди першим дізнаватись останні автомобільні новини – Підпишіться!