Mercedes виготовлятиме металеві деталі для вантажівок за допомогою 3D-друку

3D-друк стає мейнстрімом

Для автовиробників, деякі деталі, як ті що використовуються навіть в актуальних моделях – легко зберігати в наявності. Але як щодо тих, які потрібні рідко? Продовження їх виготовлення може бути занадто дорогим. Щоб вирішити цю проблему – в Mercedes вирішили звернутись до 3D-друку.

Дивіться також: В 2017 році Mercedes C450 замінять на AMG C43

Сьогодні Mercedes-Benz Trucks оголосили, що вони затвердили свою першу 3D-надруковану металеву запчастину. Це корпус термостата (на зображенні вище), який підходить для старих вантажних автомобілів і моделей Unimog. І за словами компанії – це взагалі перша металева надрукована запчастина, що пропонуватиметься споживачам. Про те це не перший досвід з 3D-надрукованими запчастинами в Mercedes-Benz, друкувати пластикові вони почали ще минулого року.

Якщо ви стурбовані тим, що нові запчастини не будуть такими ж якісними як старі, то не варто. “Ми забезпечуємо таку ж функціональність, надійність, довговічність та економічність 3D-надрукованих металевий детадей, як і з традиційно виготовленими деталями”, – сказав Андреас Деушле, керівник відділу маркетингу та операцій з обслуговування клієнтів та запчастин Mercedes-Benz Trucks.

Дивіться також: Драг рейсінг: BMW i8 vs. Mercedes-Benz G63 AMG (Відео)

За словами Mercedes, перевага друку цих частин замість того, щоб їх відливати, полягає в тому, що їх можна зробити “одним натисканням кнопки” з будь-якою геометрією та в будь-якій кількості.  Виробництво також не вимагає дорогих робіт з розробки або спеціалізованих інструментів. Mercedes планує використовувати 3D-друк для виготовлення металевих деталей для двигунів, систем охолодження, трансмісій, осей і навіть у шасі.

“Наявність запасних частин є дуже важливим для наших клієнтів – незалежно від того, наскільки стара ця вантажівка або де вона знаходиться. Особливість технології 3D-друку полягає в тому, що вона значно збільшує швидкість та гнучкість, особливо при виробництві запасних та спеціальних частин. Це дає нам абсолютно нові можливості для швидкого продажу запасних частин нашим замовникам та за привабливими цінами навіть задовго після закінчення серійного виробництва “, – сказала Deuschle.

Підписатись

Хочете завжди першим дізнаватись останні автомобільні новини – Підпишіться!