McLaren розробляють повністю електричні авто

McLaren хочуть представити повністю електричну модель, яка за

продуктивністю відповідатиме 675LT.

Дата запуску виробництва поки не відома, але, як очікується, вона стане частиною наймасштабнішого бренду Ultimate Series та з’явиться публіці після P15 пізніше цього року.

Дивіться також: Як збирають McLaren 570S (Відео)

Хоча McLaren ще раніше підтвердив, що розробляє електричну модель, вона була представлена лише як тестова версія, частково, щоб стимулювати розробку і виготовлення гібридів до 2022 року. Тепер, наше джерело підтверджує, що планується модель, яка вироблятиметься. Компанія планує побудувати п’ять тестових автомобілів та попросити відданих власників McLaren протестувати їх в рамках процесу розробки.

Досвід McLaren з його гібридним гіперкаром P1 та його роль як постачалька трансмісій для Formula E мають допомогти в процесі розробки повністю електричного авто.В 2018 році McLaren Applied Technologies представить нову батарею, яка дозволить автомобілям Formula E завершити всю гонку з єдиним зарядом, фактично подвоюючи їх запас ходу та усуваючи потребу водіїв у заміні автомобіля. Така батарея має гарно показати себе і на автомобілі, що розробляється.

Дивіться також: Чому близько 63000 людей відмовились від передзамовлення на Tesla Model 3?

Однак, перш ніж з’явиться електрична модель, McLaren представить гібриди для своїх Sports Series і Super Series. Вони запустили свої гібридні силові агрегати в кінці поточного п’ятирічного модельного циклу, як повідомляє джерело.

Підписатись

Хочете завжди першим дізнаватись останні автомобільні новини – Підпишіться!