Hyundai розробив інструкцію з експлуатації у віртуальній реальності

Зараз інновації ледь не в кожній деталі автомобіля, але інструкція з експлуатації є все ж, хоч і не таки очевидним, але вийнятком. Тож, дочірня компанія Hyundai – Genesis, впровадила свою новинку – інтерактивний додаток для смартфонів. За допомогою камери водій може просканувати будь-яку частину автомобіля, щоб дізнатися про неї більше, а додаток надає всю необхідну інформацію.

Дивіться також: Краш-тест з живою людиною замість манекена (Відео)

Фантастична інструкція з експлуатації, що має назву – віртуальний посібник Genesis, доступний для седанів 2017 року, моделей G80 і G90. Hyundai експериментує з даною концепцією вже як мінімум з 2015 року.

Використовуючи 2D і 3D технології відстеження, віртуальний помічник дає водіям інформацію про більшість частин їх транспортного засобу. Наприклад, фокусування камери на двигуні автомобіля дасть інструкції з технічного обслуговування для кожної системи двигуна, а сфокусувавшись на передній, задній чи бічній сторонах ми зможемо отримати інформацію про зовнішні особливості автомобіля.

Відчиніть двері і досвід віртуальної реальності триватиме. Програма створить 360-градусну віртуальну реальність інтер’єру автомобіля, щоб дозволити користувачеві переміщаючи смартфон, дізнатися більше інформації про різноманітні компоненти. Камера дозволяє визначати різні кнопки в середині автомобіля та надає інформацію власнику відносно ниж через відео. Інший інструмент дозволяє зрозуміти зміст різних попереджувальних світлових сигналів та спливаючих повідомленнь, які можуть з’являтись на панелі приладів.

 

Через відео, віртуальний посібник може навчати власників про круїз-контроль, з’єднання з телефоном через Bluetooth, налаштування годинника та заміну повітряного фільтра, не кажучи вже про блок запобіжників, моторне мастило, гальмівну рідину, рідину для склоомивачів та встановлення запаски.

Дивіться також: Індійські авто набирають нуль очок в краш-тестах Global NCAP (Відео)

Це не єдине, чим люксовий бренд може нас дивувати, він також створиб додаток, який дозволяє власникам віддалено керувати замками, фарами та іншими функціями своїх автомобілів за допомогою Smart-годинників.

Підписатись

Хочете завжди першим дізнаватись останні автомобільні новини – Підпишіться!