Fiat Chrysler приєдналися до BMW та Intel задля розробки автономної платформи

До кінця 2017 року компанії хочуть запустити 40 тестових авто

Fiat Chrysler приєднається до BMW, Intel та Mobileye у створенні автономної платформи, яку автовиробники по всьому світі зможуть використовувати для розробки автомобілів з автопілотом.

Можливо ви вже знаєте, що в минулому році BMW і Mobileye об’єдналися, щоб до 2021 року випустити свою нову технологію автопілоту. Вони планують розробляти рішення для різних рівнів автоматичного водіння, від часткової до повної автоматизації. Приєднуючись до співпраці, FCA надає свої унікальні технічні ресурси, а також обсяги продажів та досвід роботи в Північній Америці.

Дивіться також: Гібрид від BMW – 530e отримає бездротову зарядку

Завжди великий прихильник автовиробників, що збираються разом, генеральний директор FCA Серджіо Маркіонне заявив:

“Для просування автономної технології водіння важливо створити партнерські відносини між автовиробниками, постачальниками технологій та постачальниками автомобілів. Приєднання до цієї співпраці дозволить FCA отримати безпосередню користь від синергії та економії масштабу, що є можливим, коли компанії збираються разом із спільним баченням та об’єктивністю”.

До кінця року група запустить 40 автономних тестових автомобілів. Нещодавно Intel та Mobileye оголосили про плани побудувати 100 автоматизованих транспортних засобів, які будуть розгорнуті по всьому світу, і більша група може скористатися даними, отриманими з цих тестових автомобілів.

Дивіться також: Етичні проблеми автопілота або “Кого вбити”

Кілька місяців тому Delphi також приєднались до групи, що розробляє загальну платформу для автономного водіння, яку різні автовиробники можуть використовувати та налаштовувати на конкретні автомобілі. Delphi пропонує свої експертизи в галузі сенсорів, електротехнічної архітектури, програмного забезпечення та інтеграції всіх цих функцій, а також компонентів, що дозволяють машинам швидко “прочитати” їх оточення та швидко приймати рішення.

“Ми вітаємо внески FCA та використання платформи співпраці, яка досягла значного прогресу протягом останнього року та швидко переходить на етап тестування та виконання”, – заявив у своєму виступі директор Mobileye Амнон Шашуа.

Підписатись

Хочете завжди першим дізнаватись останні автомобільні новини – Підпишіться!