Continental придумали кращі гальма для електромобілів

Максимальне рекуперативне гальмування, легше обслуговування

На цьому тижні виробник шин та провідний автомобільний постачальник Continental офіційно представили Концепт Нового Колеса, про який ми вперше дізналися минулого місяця. Метою є покращення рекуперативного гальмування на електромобілях, в Continental кажуть, що не тільки оптимізують колесо і гальмівну систему для рекуперативного гальмування, а також роблять систему простішою в обслуговуванні.

Дивіться також: Електромобілі зможуть проїжджати до 1000 км на одному заряді

Концепт Нового Колеса поєднує в собі алюмінієвий обід з окремою алюмінієвою зіркою всередині. Потім алюмінієвий гальмівний диск приєднується до зірки, а гальмівний супорт затискає диск. А так як більшість деталей з алюмінію, система має істотно меншу вагу та не піддається впливу корозії. Фактично, як заявляє Continental, алюмінієві диски майже не зношуються, а це означає, що єдиним технічним обслуговуванням Концепту Нового Колеса буде заміна гальмівних колодок.

Continental стверджує, що гальма без іржі є особливо важливим у електричних транспортних засобах. Рекуперативне гальмування, яке допомагає максимально збільшити запас ходу, також зменшує частоту використання водіями гальм. Вони вокористовують їх, лише в тих ситуаціях, коли без них не обійтись, як у випадку аварійного гальмування.

Дивіться  також: Volkswagen показали свій новий концепт – T-Prime Concept GTE

“В електромобілях має вирішальне значення те, щоб водій витрачав якомога менше енергії на тертя гальма”, – сказав Пол Лінхофф голова Brake Pre-Development на Continental. “Під час уповільнення, імпульс транспортного засобу перетворюється на електроенергію в генераторі, щоб зарядити автомобіль. Ось чому водій продовжує тримати педаль гальма, але це, звичайно, не означає, що гальма коліс також активні. Водії хотіли б мати можливість покладатися на послідовний гальмуючий ефект – а надмірне іржавіння на гальмівному диску, може створити складнощі в цьому”.

Підписатись

Хочете завжди першим дізнаватись останні автомобільні новини – Підпишіться!