BMW розробили авто без жодного дзеркала

Автовиробники планують повністю замінити дзеркала на камери з системою моніторингу вже протягом наступних кількох років. Японські автовиробники вже повністю готові до виробництва автомобілів з такими системами, а європейські, швидше за все, послідують їх прикладу.

Ці системи транслюватимуть високоякісне зображення з камер на дисплей в середині автомобіля.

Дивіться також: У Nissan подумують про “Преміум” Qashqai, який переманить клієнтів від BMW X1 та Audi Q3

Так, наприклад, в концепті BMW i8, показаного вище, камери встановлені замість бічних дзеркал. Ці камери помітно менші ніж звичайні дзеркала заднього виду і захоплюють зображення з обох боків автомобіля.

Третя камера розташована в задньому склі і захоплюватиме зображення ззаду автомобіля.

Програмне забезпечення “зшиває” зображення з усіх камер, щоб показати повну картину всього, що відбувається навколо автомобіля. Все це транслюється на екран, який встановлено там де ми зазвичай звикли бачити дзеркало заднього виду.

Нова концепція від BMW зручна тим, що крім трансляції зображення з камер, вона попереджає про можливі небезпеки та перешкоди.

Дивіться також: BMW випустить iNext вже в 2021 році

BMW і інші автовиробники хочуть взяти на озброєння нову систему, так як вона забезпечує більш широкий огляд для водія і дозволяє уникати сліпих зон. До того ж дозволяє уникнути використання громіздких дзеркал, що збільшує зручність і аеродинаміку автомобіля.

 

Підписатись

Хочете завжди першим дізнаватись останні автомобільні новини – Підпишіться!