BMW планує випустити суперника Porsche 911?

До цих пір BMW утримувалися від цього, але у новому звіті кажуть, що керівники в Мюнхені хочуть дати зелене світло спортивному авто, яке йтиме нога-в-ногу з Porsche 911.

Дивіться також: Світова прем’єра: BMW M4 Competition Sport Edition

Зміна напрямку розвитку шостої моделі зробить з неї надпродуктивного монстра – “винищувача Porsche”, якщо його так можна назвати. Він буде оснащуватися рядним шестициліндровим бітурбо двигуном і на додачу двома високопродуктивними електродвигунами, які в сумі вироблятимуть грізних 500 кінських сил.

BMW не розроблятимуть нову платформу, а візьмуть CLAR, яка служить для нового покоління 6-ї серії купе, кабріолету і чотирьохдверному  Gran Coupe.

Дивіться також: Porsche випустить новий універсальний двигун

Дебютувавши для 7-го покоління, платформа може суттєво скинути у вазі, це буде приблизно на 227 кілограмів легше. Потужність, як очікується, при використанні нової комбінації двигунів складатиме приблизно 500 кінських сил, також авто включатиме керування задніми колесами (Що доволі цікаво, чи не так?) і пневматичну підвіску.

Майбутній BMW 6-ї серії, як очікується, з’явиться не раніше 2018 року, в той час як новий спортивний автомобіль, який вони іменували 9-ю серією, випустять приблизно в кінці десятиліття.

Підписатись

Хочете завжди першим дізнаватись останні автомобільні новини – Підпишіться!