Audi готує новий потужний дизельний позашляховик

Audi вирішили взяти свій високопродуктивний дизельний двигун і запхнути його до свого флагманського позашляховика SQ7, щоб створити новий дуже потужний SQ7 TDI.

Під капотом нового SQ7 буде розміщено новий чотирьох літровий V8 дизельний двигун з двома турбінами та електричним компресором.

Результатом буде розкішний позашляховик, що матиме в собі 435 кінських сил та 900 Нм обертального моменту, при цьому виробник стверджує, що середня витрата пального має скласти всього 7.35 л/100 км – це є доволі хорошим показником для двигуна з такою неймовірною потужністю.

Дивіться також: Volkswagen збільшує знижки після “екологічного” скандалу

За словами Audi позначку в 100 км/год авто долає всього за 4,8 секунди, максимальна швидкість буде штучно обмежена і складатиме 250 км/год, що і так є доволі високим показником для позашляховика.

Двигун має послідовний турбонаддув в якому одна турбіна використовується для низьких і середніх обертів, а інша для високих.

Дві турбіни також доповнені електичною компресорною установкою, яка заповнює будь-які прогалини під час роботи турбін. По суті система призначена для нейтралізації турбоям.

a161130_medium

Ми ще чекаємо підтвердження чи буде ця модель доступна на наших ринках. З бензиновим же двигуном авто доступне за ціною $54800.

a161095_medium

Підписатись

Хочете завжди першим дізнаватись останні автомобільні новини – Підпишіться!