7 новинок, які ми можемо побачити в новій Tesla Model Y

Як вам відомо вже в кінці цього року Tesla планує випустити свій перший доступний електромобіль Model 3. Але компанія працює над ще одним важливим авто.

В липні, Елон Маск підтвердив, що вони планують випускати новий компактний позашляховик. Це буде кроссовер-версія  Model 3 і матиме назву Model Y.

Tesla ще не сповістили дати початку продажу нових авто, але з погляду на інших автовиробників – швидше за все це буде в районі 2020 року.

Ґрунтуючись на коментарях голови компанії, ми склали невеликий список можливого функціоналу нової моделі від Tesla.

Двері – крила чайки

В жовтні 2015 Маск оприлюднив в твіттері коментар, який веде до того, що нове авто матиме двері в стилі крила чайки.

Відповідаючи на питання свого читача в твіттері “Чи матиме нове авто двері в стилі крила чайки?” він сказав: “Буде Model 3 і Model Y. В одній з них”.

Дивіться також: Чи зможе новий позашляховик Tesla Model X обігнати Ferrari F430 Spider? (Відео)

Пізніше Маск видалив даний коментар.

Дивлячись на вже давно представлений прототип Model 3 ми вже знаємо, що вона таких дверей не матиме, тому виходячи з цього – такі двері будуть у Model Y.

Дах з сонячними панелями

В листопаді Маск в твіттері сказав, що Tesla планує впровадити технології по видобуванню сонячної енергії в дахи своїх нових автомобілів. Він не сказав, коли саме він планує почати впровадження цих технологій, але сказав, що “швидше за все – це буде додаткова опція в Model 3”. Потім він написав, що ця опція не буде дуже дорогою.

Після відкриття компанією скла з вбудованими сонячними панелями, Маск сказав, що на основі саме цієї технології базуватиметься новітній дах.

Також він доповнив, що крім Model 3 – дана опція буде доступна для Model Y.

Повністю автономний режим водіння

Tesla славиться своїм напівавтоматичним режимом водіння, що зветься Autopilot. Але в жовтні, Маск анонсував, що Tesla вийшла на абсолютно новий рівень в автоматичному водінні автомобіля завдяки використанню нового “заліза”.

А це значить, що Model X і Model S, які випускатимуть після жовтня вже матимуть новий повністю автономний автопілот. Ця система, як додаткова опція, буде коштувати $8000.

Ну і саме тому швидше за все Model Y матиме дану технологію.

Запас ходу як мінімум 380 км

Ми все ще не маємо достовірної інформації, щодо запасу ходу нового авто, але Chevrolet Bolt від GM зможе проїхати 380 км, тому щоб не пасти задніх Tesla просто зобов’язні перевершити дані показники.

Дивіться також: Ford хоче позмагатись з Chevrolet Bolt та Tesla Model 3

Tesla Model 3 матиме запас ходу в 350 км, але компанія пропонуватиме варіанти для його збільшення, як в Model S і в Model X.

Ще більше простору в багажнику

Преміум позашляховик, Model X, має просторі сидіння, але за рахунок того, що вони не складаються -простір багажного відділення не можливо збільшити.

В листопаді, Tesla почали пропонувати конфігурацію зі складними сидіннями, що дозволяє розширити вантажний простір на 1,5 л.

HUD (Head-Up Display або прозорий дисплей)

Прозорі дисплеї показують водієві таку важливу інформацію, як: швидкість або навігація, безпосередньо на лобовому склі.

В той час як на теперішніх автомобілях від Tesla не використовується дана технологія (на відміну від інших преміум автовиробників), припускають, що з виходом Model 3 дана технологія почне активно впроваджуватись.

Дивіться також: 7 цікавих нововведень “вбивці” Tesla Model 3 – Chevrolet Bolt EV

Tesla досі не показали панелі приладів нової Model 3, але в своєму твіттері в травні Маск написав, що нове авто матиме систему керування, яка “виглядає як космічний корабель”.

Хоча, ми ще про це не знаємо напевне, але якщо це буде в Model 3, то і Model Y швидше за все також це отримає.

Доступна ціна

Tesla ще не сповіщали навіть приблизної ціни на їхній майбутній кроссовер. З погляду на те, що нове авто будуватиметься на базі Model 3, то швидше за все Model Y не буде набагато дорожчим за свого “донора” з цінником в $35000.

Враховуючи те, що General Motors вже продає свій Bolt за $37500, не враховуючи податків, то Tesla має встановити ціну приблизно на такому ж рівні.

І саме тому “молодший брат” Model X, швидше за все матиме ціну аналогічну схожому BMW X3 – приблизно $40000.

Підписатись

Хочете завжди першим дізнаватись останні автомобільні новини – Підпишіться!