6 речей, які ми обов’язково маємо знати про нову Tesla Model 3

Як показав Ілон Маск – нова Tesla не матиме звичного нам ключа взагалі, а керуватиметься і відчинятиметься з допомогою смартфона.

Вихід Tesla Model 3 Маск назвав “шість місяців виробничого пекла”, так як компанії доведеться задовольнити більш ніж 500 тис. передзамовлень.

Замість ключа, власники нового авто – розблоковуватимуть його смартфоном через Bluetooth. Автомобіль підтримуватиме майже всі сучасні смартфони, які мають Bluetooth і відчинятиметься автоматично, якщо власник буде поряд.

Дивіться також: 7 цікавих нововведень “вбивці” Tesla Model 3 – Chevrolet Bolt EV

Якщо телефон вичерпає запас батареї і вимкнеться, що в сучасних реаліях не є чимость незвичним, то власнику також даватиметься картка з NFC маячком, який може замінити розряджений смартфон, до того ж вона дуже просто буде вміщатись у звичайному гаманці.

Просто прикладіть картку до спеціального приймача, щоб розблокувати автомобіль і помістіть її у спеціальному місці, щоб мати змого завести авто.

1. Версії з двома різними батареями

Tesla Model 3 виходитиме з двома різними батареями. Базова модель, що коштуватиме $35 тис.  матиме батарею, яка дасть нам запас ходу в 355 км, від 0 до 100 розганятиметься за 5,6 секунд, а максимальна швидкість буде обмежена до 210 км/год. За допомогою швидкої зарядки можна буде поповнити батарею на 210 км ходу всього за 30 хв та на 50 км за годину зарядки від звичайної домашньої розетки.

За версію зі збільшеним запасом ходу потрібно вже буде віддати $44 тис., запас ходу ж буде збільшено до 500 км, від 0 до 100 вже розганятиметься за 5,1 секунд, а максимальна швидкість складатиме 225 км/год. За допомогою швидкої зарядки можна буде поповнити батарею на 270 км ходу за 30 хв та на 60 км за годину зарядки від домашньої розетки.

Також знаходяться в розробці більш дешева і дорожча версії, які виготовлятимуться пізніше.

2. Відсутня панель приладів

Більше ніяких спідометрів, тахометрів і показника рівня заряду батареї. Авто буде обладнано лише 15-ти дюймовим сенсорним екраном по центру передньої панелі, який і показуватиме нам всю важливу інформацію, як швидкість, пройдений шлях, мапу тощо.

3. Преміум пакет

Всі автомобілі даної моделі будуть обладнані навігацією, 4G та WiFi, голосовим керуванням, камерою заднього виду, двохзонним клімат-контролем та двома USB-портами.

Та за додаткових $5 тис. ви зможете отримати “Преміум пакет”, який додає нові матеріали салону, як дерево, сидіння з підігрівом, регулювання сидіннь і керма з електроприводом, тонований скляний дах, підігрів та електричне регулювання дзеркал, LED-фари, сабвуфер і покращену аудіосистему, плюс 2 додаткові USB-порти позаду.

Дивіться також: Acura планує повністю електричний конкурент Tesla Model S

З чотирьма USB-портами і великою ємністю аккумуляторів – Model 3 може стати найбільши мобільним павербанком для вашого смартфона.

4. Покращений автопілот

Model 3 матиме ряд додаткових датчиків, які дадуть змогу покращити роботу автопілота в новому авто. Вони включатимуть в себе передній радар, сім камер, 12 ультразвукових датчиків і новий, більш потужний процесор Nvidia Drive PX2.

Дивіться також: 7 новинок, які ми можемо побачити в новій Tesla Model Y

Щоб отримати покращений автопілот – вам звісно ж доведеться доплатити за “Преміум пакет”.

5. Повний автопілот

Tesla в процесі розробки повністю автономної системи для своїх автомобілів, яка використовує обладнання з системи розширеного автопілоту. Хоча система не готова і не буде законною для використання, доки відповідне законодавство не буде прийнято, оновлення до повністю автономного водіння обійдеться всього лише 3000 доларів.

6. Чорний колір буде стандартним

Tesla Model 3 буде виходити у чорниму кольорі, а якщо вам захочеться наприклад сірого металіку або червоного кольору, то вам доведеться доплатити за це $1 тис.

Підписатись

Хочете завжди першим дізнаватись останні автомобільні новини – Підпишіться!