Індійська компанія Tork Motorcycles збирає кошти на електричний мотоцикл

Tork Motorcycles відома тим, що створила Yamaha FZ з електродвигуном. Кошти в основному використовуватимуться для налагодження серійного виробництва мотоцикла T6X, запуск якого заплановано на кінець 2016 року в Індії.

Tork Motorcycles вже випустили тизерне зображення прототипу T6X. З першого “раунду” інвестицій компанія планує розширитись, а також налагодити повноцінне виробництво до кінця року. Також компанія має плани для другого “раунду” збору коштів, який відбудеться пізніше в 2016 році.

Дивіться також: Honda представили новий максі-скутер на виставці IIMS 2016

Компанія була заснована в 2009 році Капілом Шелке, інженером-механіком з пристрастю до перегонів. Капіл вже побудував 5 прототипів мотоциклів. Tork Motorcycles будували гоночні прототипи для участі в численних спортивних подіях, як чемпіонати TTXGP і TT Zero на острові Мен. TX01 виграв TTXGP.

Капіл Шелке казав: “Ми будуємо перший електричний мотоцикл Індії і націлені на його запуск цього року. Мотоцикл буде вирішувати деякі проблеми водія з декількома додатковими функціями, такими як GPS, зберігання, підключення до хмарного сховища і зарядки телефону, що робить його також першим розумним мотоциклом в Індії “

T6X матиме запас ходу в 100 км на одному заряді. Доречі про зарядку, вона займатиме менше години, за словами Шелке. Батарея для T6X була розроблена в Європі.

Дивіться також: Yamaha представили “крилатий” скутер на В’єтнамському мотошоу

Мотоцикл матиме цифровий дисплей на який виводитиметься інформація для водія і це не тільки швидкість та пройдений шлях, а також діагностична інформація та час до технічного обслуговування. Також компанія обіцяє функцію, що допоможе водієві знайти найближчу зарядну станцію.

 

Підписатись

Хочете завжди першим дізнаватись останні автомобільні новини – Підпишіться!