Чому Ford відкликає 202000 своїх автомобілів?

Ford відкликає майже 202 000 пікапів, позашляховиків і автомобілів в Північній Америці, оскільки автоматичні коробки передач можуть раптово перемикатися на першу передачу.

У деяких моделях автомобілів компанії Ford з’явилися проблеми з автоматичними коробками передач, а саме – вони раптово могли перемикатись на першу передачу.

Компанія також заявила в середу, що він відкликає понад 81000 Explorer, щоб виправити проблему задньої частини підвіски.

Дивіться також: Шахрайське ПЗ, яке знайшли у Volkswagen розроблялось у Audi

Відкликання охоплює 2011 і 2012 F-150, 2012 Expedition, Mustang і Lincoln Navigator. У Форд говорять, що це проблема програмного забезпечення в датчику швидкості, яка може змусити транспортні засоби перейти на першу передачу. Проблема викликала три аварії, але ніяких травм.

Дилери будуть перевіряти датчики. Якщо вони не знайдуть кодів несправностей, то вони будуть оновлювати програмне забезпечення. Якщо коди несправності присутні, вони замінять частину, де знаходиться датчик швидкості.

Дивіться також: Ford Mustang – найпродаваніше спортивне авто Німеччини

Відкликання Explorer охоплює позашляховики і моделі для поліції в США, Канаді та Мексиці з 2014 по 2015. Форд говорить, що підвіска може зламатися через погані зварні шви.

Компанія в своїй заяві каже, що це викликало одну аварію з травмами. Виробник повністю замінить задню підвіску безкоштовно.

Підписатись

Хочете завжди першим дізнаватись останні автомобільні новини – Підпишіться!