Чому близько 63000 людей відмовились від передзамовлення на Tesla Model 3?

Tesla Model 3 це авто, яке може повністю змінити ринок електромобілів, що змінить автомобільну індустрію в цілому і не дивно, що люди дуже схвильовані.

Ну, більшість людей. Тому-що є й такі клієнти, які розчаровані.

Близько 63 000 людей за минулий рік скасували передзамовлення нового електромобіля, що і відмітив на початку цього тижня генеральний директор компанії Ілон Маск. (Кількість замовлень скоротилося з близько 518 000 до 455 000, сказав Маск.)

Дивіться також: 6 речей, які ми обов’язково маємо знати про нову Tesla Model 3

Отже, як знаменитий засновник відреагував на цю новину?

Як повідомляють джерела:

“Ці скасування відбулися протягом більш ніж року”, – сказав Маск на виклик. “Мені здається, що ці цифри не є суттєвими. З незначними зусиллями ми можемо легко керувати кількістю замовленнь Model 3, набагато збільшивши їх кількість, але немає сенсу. Це схоже на те, як би ви керували рестораном, який продає гамбургери, клієнти якого вже й так мусять півтори години чекати в черзі на свій гамбургер, тож ви дійсно хотіли б заохочувати їх купувати ще більше гамбургерів?”

Хіба ж можна поспереатись з цією логікою?

Насправді, Маск, напевно, не надто турбується цим. Model 3 накпичує в середньому десь 1800 передзамовленнь в день, тож компанія може наздогнати цю кількість лише за місяць.

Але є ще друга половина медалі.

Чому люди відмовляються?

Звичайно ж причини є різні. Але Стен Шрьодер з Mashable нещодавно поділився деякими цікавими деталями щодо маркетингу Tesla відносно нового автомобіля, назвавши його запуском “мастеркласом з маркетингу і обману”.

Дивіться також: 7 цікавих нововведень “вбивці” Tesla Model 3 – Chevrolet Bolt EV

За словами Шрьодера Model 3 – це авто, яке широко рекламується за ціною в $35 тис., але це модифікація, яку практично ніхто не хоче.

Шрьодер сказав:

Версія за $35 тис. дуже проста та не має автопілоту, що є надзвичайно важливою особливістю для автомобіля, який компанія позиціонувала як авто з автопілотом. Це означає, що клієнтам доведеться приготувати ще щонайменше $5000, щоб отримати те, що їм було обіцяно, додатково ще $3000, щоб отримати повні можливості автопілоту, коли вони будуть доступні, а також $9000 на додаток, щоб отримати кращий запас ходу і приємніший інтер’єр. Крім того, встановлення домашнього зарядного пристрою обійдеться вам ще в $1500.

І так, автомобілі вже почнуть випускатися в серпні, але не в версії за $35 тис. Щоб отримати її, навіть зарезервувавши, вам доведеться чекати до листопада чи навіть грудня.

“Співставте всі ці речі разом, і ви зрозумієте, що для переважної більшості покупців Model 3 коштуватиме більше, ніж вони думали і отримають її пізніше ніж обіцяно (спочатку заявлялось, що виробництво автомобіля стартуватиме в липні, хоча Маск і казав, га момент оголошення, що це не реально)”, пише Шрьодер.

Звичайно кожен, хто колись купував нове авто, знає, що базові моделі – голі.

Але, не важли, що б казали про Маска, мо повинні погодитись щодо одного – хлопець знає свою роботу.

Підписатись

Хочете завжди першим дізнаватись останні автомобільні новини – Підпишіться!