У Великій Британії тестують дороги з переробленого пластику

В той час як в ямах наших доріг можна влаштовувати міжнародні змагання з дайвінгу, в Англії вже почали тестувати дороги з переробленого пластику.

Обіцяється значно збільшений термін служби в порівнянні зі звичайним асфальтом.

Дивіться також: Mini Cooper представили футуристичну концепцію

Транспорт дуже швидко розвивається завдяки еко-автомобілям та автономному водінню, але поки-що дороги не йдуть в ногу разом з ними. Тільки зараз, компанія-стартапер почала шлях до змін в цьому плані, даючи витривалі дороги певним районам Британії.

В світі є 40 млн. кілометрів доріг. Традиційно, вони складаються з вапняку, каменів і піску, пов’язаних разом бітумом – компонентом, який отримується в результаті переробки сирої нафти. МакРебур розробив пластикові гранули, які можуть замінити значну частину бітуму.

Дивіться також: Італійці створили мотоцикл Lazareth з V8 двигуном від Maserati (Відео)

Матеріал, названий MR6, на 100% складається з перероблених пластикових відходів, що дозволяє суттєво зменшити їх кількість на звалищах. Мало того, що це “зелена” альтернатива звичайному асфальту, так він ще й на 60% міцніший і в 10 разів витриваліший від звичайного асфальту. Він стійкіший до тріщин і вибоїн, та значно дешевший, ніж звичайний асфальт, йдеться в повідомленні компанії.

Підписатись

Хочете завжди першим дізнаватись останні автомобільні новини – Підпишіться!