Перший погляд на футуристичний Vision Mercedes-Benz Maybach 6 Cabriolet

Минулорічне 19-футове купе втратило дах

У минулому році Mercedes здивував нас усіма концепцією електричного купе, яку назвав “Vision Mercedes-Maybach 6”. В той час, як назва була трохи незграбною, все інше просто випромінює чисту елегантність. Він був майже 19 футів в довжину, більшість якої займав капот, і їхав дуже тихо завдяки повністю електричному приводу. Цього року, на цей раз без даху, Vision 6 повернувся.

У формі кабріолета, Vision 6 все ще довгий, широкий і низький. Тільки тепер селяни можуть краще поглянути на те, хто їде. Замість минулорічного червоного кольору, він був пофарбований в блакитний колір і їхав на нових 24-дюймових легкосплавних дисках. Диски таких розмірів на звичайних машинах виглядають дуже великими, але Vision 6 Cabriolet настільки великий і довгий, що на ньому вони виглядають достатньо лаконічно.

Дивіться також: Mercedes виготовлятиме металеві деталі для вантажівок за допомогою 3D-друку

Зсередини автомобіль має “Розкішний на 360° салон під відкритим небом”. Як ви можете бачити, кабіна призначена для обтікання пасажирів, обертаючи їх у розкіш. Не існує навіть окремих місць. Замість цього дверна панель водія практично без перешкод переходить у нижню частину сидіння, потім у підлокітник, пасажирське сидіння і, нарешті, панель пасажирських дверей. Також немає дисплея, інтегрованого в панелі приладів. Замість цього дисплей є частиною смуги, яка оточує кабіну. Циферблати та вихідні отвори для кондиціонування контрастують з рештою футуристичного інтер’єру, використовуючи аналогові голки та класичний дизайн.

Дивіться також: В 2017 році Mercedes C450 замінять на AMG C43

Такоє є багато шкіри білого кольору, яка оточує весь салон всюди де ви можете доторкнутись. Наприклад, кнопки, які використовуються для закріплення шкіри на сидіннях, мають зірку Mercedes на підсвітку синім кольором. О, і звісно ж, деталі виконані з рожевого золота. Підлога покрита деревом та інкрустована алюмінієм, щоб продовжувати тему човна, в якій почалася величезна довжина і форма автомобіля.

Якщо говорити про електропривод, то він навіть потужніший від від купе, замість 738 к.с., тепер він має у своєму розпорядження має 750 к.с. Незважаючи на неймовірний розмір автомобіля, у Mercedes кажуть, що це не заважає набирати 100 км/год менше ніж за 4 секунди. Він має заявлений запас ходу більше ніж 320 км та нібито заряджається на 100 км за 5 хв.

Підписатись

Хочете завжди першим дізнаватись останні автомобільні новини – Підпишіться!