Нова платформа Nisan Leaf породить більше електромобілів

Електромобілі лише зароджувалися, коли в 2009 році Nissan зняли завісу таємниці з Nissan Leaf.

Автовиробник зараз лише за кілька тижнів від презентації нового Leaf і зараз попит на електромобілі як ніколи високий.

Дивіться також: Nissan веде переговори про можливе поглинання Mitsubishi Motors

Для прикладу, Tesla має більш ніж 500 тисяч передзамовленнь на нову Model 3, яка тільки почала вироблятись і компанія сверджує, що кількість резервуваннь збільшується на 1800 в день.

З огляду на все це, не дивно, що компанія Nissan хоче виробляти ще декілька нових моделей на оновленій платформі від Leaf.

Наступна модель швидше за все буде позашляховиком, концепт якого може бути представлено ще до кінця цього року. Як повідомляють наші джерела, цього тижня компанія Nissan відновить товарний знак для назви Terra, яка в 2012 році використовувалась для концепту компактного позашляховика. Можливо, Terra буде вироблятись як компактний позашляховик, який запозичить свою платформу у нового Leaf.

Дивіться також: Nissan планує випускати електро спрорткари і кроссовери

Ця платформа повинна мати достатньо місця для аккумуляторів, ємність яких дозволить отримати запас ходу від 320 до 400 км. Також вона має включати в себе всі нові електронні системи, як автоматичне паркування і автопілот.

Презентація нового Leaf відбудеться 6 вересня. Тож очікуйте на нову детальну інформацію, ми триматимемо вас в курсі останніх автомобільних подій.

Підписатись

Хочете завжди першим дізнаватись останні автомобільні новини – Підпишіться!