Канадські студенти збудували потужний електричний мотоцикл

Група канадських студентів збудували електричний мотоцикл з такою ж потужністю, як в 600-кубових спортивних байках.

200-сильний мотоцикл назвали EMUS – акронім до Electric Motorcycle Universite de Sherbrooke (Електричний Мотоцикл Університету де Шербрук), місце де він збудований. Хоча EMUS має цікаве ім’я, на перший погляд мотоцикл виглядає досить нормальним. Моноблочне шасі з розміщеним позаду двигуном, акумуляторною батареє по центру і трубопроводами системи охолодження знизу.

Дивіться також: Колін Фурз, Top Gear та їх шалений електричний міні-автомобільчик (Відео)

Фелікс-Антуан Лебель, аспірант кафедри електротехніки в Університеті Шербрука в Квебеку, є капітаном команди EMUS. Кілька років тому на етапі концепції, студенти вирішили побудувати своє власне шасі, а не адаптувати існуючий каркас, щоб розмістити двигун. Лебел зазначив, що цей підхід дозволить студентам більше контролювати загальний дизайн та забезпечити високі стандарти як для швидкості, так і для надійності.

Студенти також розробили власні акумулятори, а також всі системи програмування, моніторингу та управління для EMUS. За словами Лебеля, машина має потужність, еквівалентну поточному Yamaha R6 або Honda CBR 600 (з 200 к.с. на борту, можливо, він був скромний.)

Дизайнерська команда нещодавно виграла свій другий чемпіонат університету, додавши систему регенерації, яка заряджає батареї під час уповільнення. Мета полягає в тому, щоб закінчити перегони з єдиним зарядом, а не замінити батареї, є однією з головних викликів для спортивних електричних мотоциклів.

Дивіться також: У державному університеті Міссісіпі зробили Subaru BRZ, витрачає всього 2.35 л на 100 км

Студенти Університету Шербруку будуть також брати участь у європейському студентському конкурсі, в якому всі команди повинні використовувати схожі двигуни і будувати відповідно до суворих вимог.

І на десерт – відео з демонстрацією EMUS в живих перегонах.

Підписатись

Хочете завжди першим дізнаватись останні автомобільні новини – Підпишіться!