За чутками оновлений Tesla Model S представлять наступного тижня

Останнім часом новини Тесли обертались навколо Model 3, але її ще чекати до наступного року. Чутки про оновлену Model S почали з’являтися ще минулого місяця, а тепер з’явилися більш точні новини. Згідно новин модернізована Model S, може дебютувати вже на наступному тижні, на основі інформації, отриманої від джерел всередині Tesla. Як нам відомо компанія хоче зробити “люкс” зміни для автомобіля, щоб конкурувати з Audi, BMW і Mercedes-Benz за словами Елона Маска.

Ця нова версія авто має принести нам перероблений перед авто, а також нові світлодіодні ліхтарі. Нажаль нам не відомо, чи призведе це до подорожчання.

У той же час представник Тесла дав наступну заяву:

Ми не коментуємо чутки і спекуляції з приводу майбутніх релізів. Тесла постійно впроваджує нові розробки і додає нові можливості для наших автомобілів, щоб постійно покращувати автомобілі Tesla для наших існуючих і майбутніх клієнтів.Ми встановлюємо ціну на наші транспортні засоби по всьому світу, що вимагає від нас коригувати ставки для валютних курсів. Ми інформуємо клієнтів про те, що деякі цінові зміни вступлять в силу на початку квітня. Ми завжди заохочуємо тих, хто зацікавлений в покупці Model S, щоб розмістити своє замовлення, щоб вони могли почати користуватися багатьма перевагами Model S сьогодні.

Підписатись

Хочете завжди першим дізнаватись останні автомобільні новини – Підпишіться!