Драг рейсінг: BMW i8 vs. Mercedes-Benz G63 AMG (Відео)

Хлопці з AUTOBLOG вирішили влаштувати драг рейсінг: BMW i8 vs. Mercedes-Benz G63 AMG – майбутнє проти минулого.

Дивіться також: Більше деталей про новий концепт від BMW – Vision Next 100

Mercedes був розроблений ще в 70 – ті роки , і змінився тільки трохи – трохи на протязі багатьох років. Найбільші зміни були механічні , але навіть в цьому випадку , вони не були зроблені , щоб авто стало екологічнішим яким-небудь чином. G63 AMG використовує 5,5-літровий бі-турбо V8 , що виробляє 536 кінських сил і 761 Нм крутного моменту.

Проте, в такого роду велетнях необхідно багато зусилль, щоб зробити авто справді швидким, бо насправді в авто такого роду ніхто не піклується про вагу та аеродинаміку. З іншого боку, у нас є BMW i8, яка має 1,5-літровий 3-циліндровий двигун внутрішнього згоряння для задньої осі, і електродвигун для передньої. Задній міст отримує 231 к.с. і 320 Нм крутного моменту, в той час як передня один отримує 131 к.с. і 250 Нм.

Працюючи разом, вони можуть видати 362 к.с. і 570 Нм крутного моменту, що здається нічим в порівнянні з G63. Проте, вага i8 – завдяки своїм футуристичним корпусу з вуглецевого волокна і бездоганною аеродинамікою – роблять його швидким автомобілем.

У всіх трьох гонках, БМВ виграє його, навіть коли він працює в режимі Eco Pro.Отже, що ж це доводить? Нічого особливого насправді, крім того факту, що легкий автомобіль з достатньою потужністю завжди буде вигравати в прямій лінії.

Підписатись

Хочете завжди першим дізнаватись останні автомобільні новини – Підпишіться!