Гібрид від BMW – 530e отримає бездротову зарядку

BMW показали свій новий гібрид під назвою 530e iPerformance. В модифікації входитимуть: нова система бездротової зарядки, що включатиме в себе панель, яку можна буде встановити в своєму гаражі. Система дозволить заряджати батареї автомобіля з потужністю в 3,2 кВт, із загальним часом зарядки в 3,5 години.

Дивіться також: Як збирають McLaren 570S (Відео)

BMW вже показали систему у вигляді прототипу. Вона включатиме в себе візуальний зворотній зв’язок з інструкціями для користувача, що на екрані показуватимуть, коли варто підключитись і зарадити батареї. Бездротова зарядка це чудова річ для водіїв, так як вона виключає такий психологічний фактор, коли ви просто можете забути підключити зарядку до авто.

 

Додаткова цікава річ, яку BMW включають в свою систему, це розумна система управління зарядкою, яка дозволяє розподілити час для зарядки так, що авто поїде з максимумом накопиченої енергії. Система дозволяє заряджати авто в основному в години, коли електроенергія в будинку не використовується, або наприклад в години дешевої електроенергії.

Дивіться також: Світова прем’єра: BMW M4 Competition Sport Edition

Захват клієнтів пов’язаний з тим, що їм не доведеться суттєво змінювати своє життя з точки зору повсякдення і того, як вони використовують свої автомобілі. Плюс до всього, якщо компанія справді виправдає очікування, то бездротова зарядка має справді стати хітом, так як суттєво спрощує життя.

Підписатись

Хочете завжди першим дізнаватись останні автомобільні новини – Підпишіться!