Більше деталей про новий концепт від BMW – Vision Next 100

Наш погляд на новий автомобіль представлений на 100-річчя компанії. Звісно ж річ піде про BMW Vision Next 100.

І так:

Гнучкі крила

BMW-Vision-Next-100-front-34-626x416

Зазвичай дивлячись на автомобіль ми звикли бачити статичне тіло з рухомими відносно нього колесами. BMW ж вирішили подивись на все це з іншого боку створивши гнучкі крила – Active Bicep Control. Це все виглядає неначе крила та колеса обтягнули шкірою. Це футуристичний концепт автомобільних крил був надрукований на вже давно відомому нам 3D принтері. Компанія задумує керовані як і передні, так і задні колеса, правда на презентації це ще не було втілено в реальність.
Відео, яке наглядно показує нову фунцію:

Вертикальні решітки радіатора

BMW-Vision-Next-100-concept-102-876x535-626x382

Решітки радіатора схожі на два великих зуба, в поєднанні з маленькими тоненькими фарами та коричневим кольором  роблять це авто схожим на свого роду роботизованого бобра. Як і в багатьох електромобілях ці решітки не виконують таку ж функцію, як їх брати з двигунами внутрішнього згорання, їх мета – це розміщення багатьох датчиків, таких як радари, лазерні пристрої та відеокамери. Їх монтування на низькому рівні дозволяє автомобілю “бачити” малі перешкоди, з якими є проблеми у багатьох сучасних автомобілів. Також решітки змінюють колір – від білого (“Ease” режим, коли автомобіль везе пасажирів на автопілоті) до червоного (“Boost” режим, коли за кермом автомобіля знаходиться водій). Ну і нарешті таким чином компанія віддає данину своїм старим моделям.

Екологічний дизайн інтер’єру

BMW-Vision-Next-100-interior-626x416

Інтер’єр авто виготовлений зовсім без шкіри. Замість цього використовуються шкірозамінники, кашемір та всілякі різновиди переробленого пластику, що не може не радувати людей, що піклуються про екологію. Сидіння автомобіля є ортопедичними, що підтримують поставу, коли людина сидячи дивиться вперед на дорогу. Підголовники відкинуті назад для полегшення рухів.

Доповнена реальність

BMW-Vision-Next-100-HUD-driving-line-626x382

В цьому авто повністю відсутні приборні панелі, замість цього – вся інформація виноситься на лобове скло автомобіля, схожу на ту, яку Toyota описувала в своєму патенті. Також доступна функція, яка показує правильну траекторію руху по смузі, що дозволить водієві перевірити та вдосконалити свої навички їзди.

 

Підписатись

Хочете завжди першим дізнаватись останні автомобільні новини – Підпишіться!